TEKNOLOJİ TASARIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEKNOLOJİ TASARIM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesTIKLA İZLEKayıt OlGiriş yapİLETİŞİM
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
éLiF Vote_lcapéLiF Voting_baréLiF Vote_rcap 
çağrı
havvaozcelix
beza
prof.emreoktay
sebostan07
darklord
03ebru03
TAKM
Evren Uysal
Anahtar-kelime

éLiF

YazarMesaj
éLiF
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
éLiF

rep puanı ver : 14
REP PUANI : 0
sevdiğim hayvan : éLiF 9keleb11

éLiF Empty
MesajKonu: éLiF   éLiF Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 7:00 pm

03.11.2009 ( elif özkan 826)

OkuLa gelmeDim ama DuyDum ki teknoloji tasarım ögretmenimiz degişmiş 6.sınıfta rehber ögretmenimiz olan Kübra MANAV dersimize girmeye başlamış éLiF Icon_biggrin

10.11.2009 ( elif özkan 826)

Çalışmaya başlamıştık kartondan şekiller oluşturduk kare,dikdörtgen,yuvarlak vS. olucaktı bn yuvarlagı sectim ve napabilirm diye araştırma yaptım sonra küçük küçük yuvarlaklar yapmaya bşladım hocayla konuştuk ve ders bitti.

17.11.2009 ( elif özkan 826)

Bugün ise yaptıgım yuvarlak şekilleri daha fzla çogalmaya başladım sonra ypmaktn baya bir sıkılmıştm ellermden baya bi uhu olmuştu ewde devam ederm diye cantama koydum ve arkadaşlarımın yanına gittim çagrıya bktım birşey yapmamış yardım etmek istetim ve birlikte fraktal oluşturarak bie birim bulmaya calıştık.diğer haftada furkanın dogğum gününü kutlancak dendi ve o konu üzernde konuşuldu ders bitmşti.

24.11.2009 ( elif özkan 826)

bu hafta herşeyn mükemmel olması ve dosya göstermemiz gerekiyordu bn birimimi bitrmştm dosyamıda hazrlanmıştm sadece çizim işi kalmıştı çizim ımm.. çizimim fazla yi değildir éLiF Icon_silent éLiF Icon_biggrin ama yinede yapmaya calştım ögretmenimize götürdüm ve özdegerlendirme formunda kurşun kalemle yazdıgm için not kırılmştı ama yinede güzel ve tam zamanında getirilmş bir ödevdi vaktimiz kalmadıgı için furkanın dogum günü kutlanamadı ve ders bitti. İYİKİ DOĞMUŞ ARKADAŞIM Smile

01.12.2009 ( elif özkan 826)

bu hafta dosyalarını göstermeyenler gösterdiler ve artık birimden bütüne bitmişti artık kurgu kuşagına başladık bunun hakkında grup oluşturduk bn berat la oluyordum ki allhım dualarımı kabul etti beratla olmadım éLiF Icon_biggrin éLiF Icon_razz süveybe ben ümmü yagmur ve ahmet barut olmuştuk ve hemen napıcagımıza karar vermek için konuştuk hedeflerimizi ve planımızı blrledkten sonra ögrtmen hayallerimizi ve isteklerimizi yazdrdı ve ders bitti.

éLiF
1 sayfadaki 1 sayfası