TEKNOLOJİ TASARIM

AnasayfaGaleriSSSAramaTIKLA İZLEKayıt OlGiriş yapİLETİŞİM
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin

çağrı

havvaozcelix

beza

prof.emreoktay

sebostan07

darklord

03ebru03

TAKM

Evren Uysal

Anahtar-kelime

Paylaş | 

2009 8/a Hülya Turan

YazarMesaj
Hülya_Turan
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

rep puanı ver : 7
REP PUANI : 0

200309
Mesaj2009 8/a Hülya Turan

İğrenç Günlük: 11.02.09
Çarşamba

Bu hafta 2. dönemin ilk teknoloji ve tasarım dersi.... Öğretmenimiz bize yeni bir konu anlattı.... Ve bu konuyla ilgili bir de ödev verdi.... Konu inavasyondu.... Önce bize inavasyonun ne olduğunu açıkladı.... İnavasyon olan bir ürünün üstüne yeni birşeyler katıp o ürünü yenilemekti.... Mesela eski merdaneli çamaşır makinelerinden şimdiki otomatik makinelere geliş gibi.... Veya siyah beyaz televizyondan renkli televizyonlara geçiş gibi.... Bunlar birer inavasyondur.... Öğretmenimiz de bizden böyle birşeyler yapmamızı istiyor.... Olan bir ürünün üstüne yeni birşeyler eklememizi ve tüketicinin yeni ürünü daha çok beğenmesini sağlayacak bir ürün yapmamız gerekiyor.... Şimdiden düşünmeye başladım ama henüz birşey bulamadım.... Haftaya görüşürüz iğrenç günlük seni yazmaktan nefret ediyorum.... Ama yazmak zorundayım.... Bysss.....

Merhaba İğrenç Günlük: 18.02.09
Çarşamba

Bu hafta öğretmen gelmedi.... Bize hasta olduğunu söylediler.... Umarım önemli birşeyi yoktur.... Haftaya görüşürüz günlük!!!!!!!!!!

Günlük: 25.02.09
Çarşamba

Günlük, bu hafta ödevlerimizi teslim etmemiz gerekiyordu.... Ama çoğu kişi yapmamıştı.... Ben de kredi konulu ödevimden vazgeçtim.... Hiç de iyi olmadı.... Şimdi yeni bir proje düşünmeye başladım.... Hoca haftaya dosyalarla beraber ürünlerimizi de getirmemizi söyledi.... Haftaya görüşürük günlük!!!!!

Merhaba Günlük: 04.02.09
Çarşamba

Günlük bu hafta derse giremedim sadece bn deil bizim sınıftan buse ümran ve kardelen de giremedi.... Çünkü masa tenisi dalında okullar arası yarışmalar düzenleniyor.... Biz de okulumuzu temsil ediyoruz.... Bu nedenden dolayı derslere giremiyoruz 3 gündür....Bugün yarışmanın son günü bn de tasarım defterimi yanıma aldım şu an dilek sabancı spor salonunda tribünde günlüğümü yazıyorum.... Bugün yarışmanın son günü....Eğer bugünkü son maçı kazanırsak il 3.sü olucaz.... Ama kazanamazsak il 4.sü olucaz.... İnşallah bugünkü maçı kazanırız.... Ama il 4.lerine de madalya ve kupa veriyorlar.... Yarışma günleri çok zevkli geçiyor hem yeni arkadaşlar ediniyoruz hem de tecrübe kazanıyoruz.... Masa tenisi oynamayı seviyorum.... Haftaya görüşürüz günlük!!!!!!!

Günlük: 11.02.09
Çarşamba

Günlük, il 4.sü olduk.... geçen hafta maçı kazanamadık xS.... Geçen hafta hoca dosyaların nasıl yapılacağını anlatmış biz yoktuk bilmiyordum nasıl yapılacağını.... İnternete atıcakmışısız dosyaya koycağımız şeyleri.... Pazartesi gününe kadar da vaktimiz varmış.... Bende atmaya başlayacağım.... Kübra Hoca birkaç birşey anlattı internete atmamız gereken şeylerle ilgili.... Haftaya görüşürüz günlük...

Günlük: 18.02.09
Çarşamba

Günlük bu hafta 18 Mart çanakkale şehitleri anma günü.... Bu nedenden dolayı okulda tören vardı.... Tören de tasarım dersine denk geldi.... Tasarımın ilk dersine giremedik.... 2. tasarım dersinde de Türkçeden yazılı olduk.... O yüzden 2. ders de gitti.... Haftaya görüşürüz günlük.....

Similar topics

-
» YENİ 9.SINIF FİZİK PROĞRAMI DEVREDE
» FEN - ANADOLU - DÜZ LİSE ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANLARI 2009-2010
Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

2009 8/a Hülya Turan :: Yorum

Geri: 2009 8/a Hülya Turan
Mesaj Bir Perş. Mart 26, 2009 3:16 pm tarafından sebostan07
HüLya yanlış yapmışsın sıra sıra konu açarak yapacaksın ßen KüRşaD

2009 8/a Hülya Turan

1 sayfadaki 1 sayfası