TEKNOLOJİ TASARIM

AnasayfaGaleriSSSAramaTIKLA İZLEKayıt OlGiriş yapİLETİŞİM
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin

çağrı

havvaozcelix

beza

prof.emreoktay

sebostan07

darklord

03ebru03

TAKM

Evren Uysal

Anahtar-kelime

Paylaş | 

2009 8/A Şura SARITAŞ 876

YazarMesaj
şura
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

rep puanı ver : 0
REP PUANI : 0

160309
Mesaj2009 8/A Şura SARITAŞ 876

24.09.08/çarşamba

Merhaba Günlüğüm,

Bu haftaki teknoloji tasarım dersimizde öğretmenimiz bize iki şekil ile bir örüntü kurmamızı söyledi ve bu şekillerin renklerinin farklı olacağını söyledi. Ben de şekillerimde küp ve prizmayı kullandım Renklerim de ise turuncu ve sarıyı kullandım. Ben bu şekilleri yapmaya çalışırken zil çaldı ve ders bitti. Artık haftaya görüşmek üzere. BY BY

01.10.08/çarşamba

Merhaba Günlüğüm,

Bu haftaki tek. tas. dersimizde yaptığımız örüntülere devam ettik. Ben üçgen ve daireden yapacağım şeklimi. Renk olarak üçgen;turuncu, daire;sarı olacak. Derste örüntümün yarısını yaptım Şekilleri yapması kolay olduğundan biraz rahat yapıyorum örüntümü. Ben örüntümü yaparken ders bitti ve bayramdan dolayı okullar 1 hafta tatil. Yani bayramdan sonraki hafta görüşmek üzere.

08.10.08/çarşamba

Merhaba Günlüğüm,

Bu haftaki tek.tas. dersimizde geçen haftaki yaptığımız birimlere devam ettik. Benim birimlerim üçgen ve daireydi. Biz arkadaşlarla birimlerimizi yaparken teneffüs zili çaldı ve ders bitti. BY BY.

15.10.08/Çarşamba

Selam Günlüğüm,

Bu haftaki dersimizde geçen haftaki birimlerimize devam ettik. Ben yavaş yavaş birimlerimi bitirmeye başladım. Biz birimlerimizi yaparken zil çaldı ve ders bitti. Haftaya görüşmek üzere. BY

22.10.08/Çarşamba

Bu haftaki tek. tas. dersimizde geçen haftaki birimleri yapmaya devam ettik. Bu hafta birimleri bitirmemiz için sondan ikinci haftaydı. Ben ise bu hafta bitirmiştim.(övünmek gibi olmasın)Tabi bu arada da zil çaldı ve ders bitti. Hadi ben kaçtım.

22.12.08/Çarşamba

Merhaba Günlüğüm,

Biz bu hafta tek. tas. dersimizde boş boş oturduk. Diğer sınıftaki arkadaşlarımızda yanımıza geldi.Hocalarımız bize dayanamadığı için ders falan işletmedi. Kendileri aralarında sohbet ettiler. Öğrencileri ise sınıfı altüst ettiler. Tabiî ki ben bu sözleri hocaya sitem olsun diye yazmıyorum. Her neyse işte biz konuşurken ders bitti. Ha bide hoca eğitici oyuncakla ilgili düşüncelerimizi defterimize yazmamızı istedi.Hadi bana BY.

Eğitici oyuncakla (kendi düşüncelerim)=Bence eğitici oyuncak çocuklara doğruyu gösteren yada çocuklara bir şeyler öğreten bir oyuncak türüdür ve bence bütün oyuncaklar eğitici olmalıdır.

11.02.09/Çarşamba

İnevasyon=Olan bir şeyi değiştirmek.

Selam,

Biz bugünki tek.tas. dersimizde ilk önce 25 dakika kitap okuduk.Geri kalan 15 dakikada hoca bize inevasyonu anlattı. İnevasyonla ilgili çeşitli bilgiler ve örnekler verdi. 2. derste bazı dersle pek alakası olmayan arkadaşlarımız geldi. Onun için hocanın ders anlatma şevki kaçtı. Ama yinede anlattı. Neler yapacağımızı öğrendik ve ders bitti. Artık haftaya yine görüşürüz.

18.02.09/Çarşamba

Selam,

Bu günkü tek.tas. dersimiz boş geçti.Çünkü Kübra Hoca gelmedi.Öbür öğretman sınıfı kilitledi ce bizi sınıfa gönderdi. Biz de sınıfta arkadaşlarla oturduk. Bazı arkadaşlarda aşağıya indi. Teneffüs zili çaldı ve boş geçen teknoloji tasarım dersimiz bitti. BY BY!!

Similar topics

-
» YENİ 9.SINIF FİZİK PROĞRAMI DEVREDE
» FEN - ANADOLU - DÜZ LİSE ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANLARI 2009-2010
Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

2009 8/A Şura SARITAŞ 876 :: Yorum

Yorum yok.

2009 8/A Şura SARITAŞ 876

1 sayfadaki 1 sayfası