TEKNOLOJİ TASARIM

AnasayfaGaleriSSSAramaTIKLA İZLEKayıt OlGiriş yapİLETİŞİM
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin

çağrı

havvaozcelix

beza

prof.emreoktay

sebostan07

darklord

03ebru03

TAKM

Evren Uysal

Anahtar-kelime

Paylaş | 

894 ayşenur gezer

YazarMesaj
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

rep puanı ver : 35
REP PUANI : -1
sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Salı Nis. 13, 2010 5:08 pm

24.02.2010

sevqili qünlük:

çok qüzel bir şey düşündüm benim tasarlıyacağım ödevim : işlemli yapboz.. bu yapbozum kare ve dikdörtqenden oluşuyor.. üstünde sayılar ve artı - eksi- çarpı- bölü qibi işlem şekilleri war.. dikdörtqwün olanların üstünde sayılar , kare olnların üstünde işlemler olucak.. mukavvadan yapıcam.. çok qüzel bir çalışma olucağına inanıyorum
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Salı Nis. 13, 2010 5:07 pm

24.02.2010

sevqili qünlük:

çok qüzel bir şey düşündüm benim tasarlıyacağım ödevim : işlemli yapboz.. bu yapbozum kare ve dikdörtqenden oluşuyor.. üstünde sayılar ve artı - eksi- çarpı- bölü qibi işlem şekilleri war.. dikdörtqwün olanların üstünde sayılar , kare olnların üstünde işlemler olucak.. mukavvadan yapıcam.. çok qüzel bir çalışma olucağına inanıyorum

Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Salı Nis. 13, 2010 5:04 pm

24\02\2010

sevqili qünlük:

çok qüzel bir şey düşündüm.. benim tasarlıyacağım ödevim : işlemli yapboz.. bu yapbozum kare ve dikdörtqenden oluşuyor.. üstünde sayılar ve artı - eksi- çarpı- bölü qibi işlem şekilleri war.. dikdörtqwün olanların üstünde sayılar , kare olnların üstünde işlemler olucak.. mukavvadan yapıcam.. çok qüzel bir çalışma olucağına inanıyorum
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Salı Nis. 13, 2010 5:00 pm

17.02.2010

sevqili qünlük:

buqün dersimizde yapım kuşağını öğretmenimiz bizlere anlattı.. bu yapım kuşağı konumuzda sadece düşünmekle kalmayıp birde onu qerçek hayata yapıp taşıyacağız.. haftaya birşey düşünüp öğretmenimize söyliyeceğiz... bys..
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   C.tesi Ocak 02, 2010 11:54 am

30.12.2009

Bu günkü dersimizde öğretmenimiz geçen hafta ödev verdiği kurgu kuşağı dosyalarımıza not verdi.. bazı arkadaşlarımız DÜZEN KUŞAĞI adlı dosyayı getirmedikleri gibi bu KURGU KUŞAĞI dosyasınıda getirmemiş.. Neyse benim notum DÜZEN KUŞAĞI dosyasından aldığım gibi KURGU KUŞAĞI dosyasındanda 100 aldım ..

HERKESE MUTLU YILLARR !!

Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Cuma Ara. 25, 2009 1:27 pm

23.12.2009

Bugün öğretmennimiz yine kurgu kuşağı dosyasını yapmamızı istedi ve nasıl yapılacağını istedi.. haftaya çarşamba günü dosyalarımızı yapıp götüreceğiz.. teknoloji tasarım defterlerimize sorunlarımızı we sorunlarımızın çözümünü bulup çözümlerinin resimlerini çizmemizi istedi.. bugünkü dersimizde böyle geçti.. bys..
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Perş. Ara. 17, 2009 12:14 pm

15.12.2009

bugün okul yoktu.. çünkü hawalar fırtınalı olduğu için bütün okullar tatildi..
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Perş. Ara. 10, 2009 5:08 pm

9.12.2009
bugünkü dersimizde öğretmenimiz bizlerden sorunlarımızı ve hayallerimizi yazmamızı istedi.. herkez yazdıktan sonra hayallerinden ve sorunlarından 1 'er tane söyledi.. 2. dersimizde öğretmenimiz kendi bilgisayarından notlarımızı geçirdi.. ve bu dersimizde böylece bitti.. haftayaki dersimizde sorunlarımızı veya hayallerimizden birtanesini A4 kağıdına çizicez ve bunlara çözüm yolları arıyacağız... bys .)
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Perş. Ara. 10, 2009 5:01 pm

2.12.2009
Bugünkü dersimizde öğretmenimiz bizlere ' KURGU KUŞAĞI ' adlı dosyadan ve kurgu kuşağında neler yapıcağımızdan bahsetti.. düzen kuşağını bitirip kurgu kuşağı adlı dosyaya başladığımızı söyledi.. ve bugünkü dersimizde böleylece bitti..
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Perş. Ara. 10, 2009 4:52 pm

KURGU
Admin
ADMİN

rep puanı ver : 257
REP PUANI : 6
sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Çarş. Kas. 18, 2009 8:10 am

http://teknolojitasarim.benimforum.org
Admin
ADMİN

rep puanı ver : 257
REP PUANI : 6
sevdiğim hayvan :

MesajKonu: Geri: 894 ayşenur gezer   Çarş. Kas. 18, 2009 8:10 am

http://teknolojitasarim.benimforum.org
Ass3nuR
b>Aktif-Üye!

sevdiğim hayvan :

MesajKonu: 894 ayşenur gezer   Paz Kas. 15, 2009 11:02 am

30.09.2009

öğretmenimiz bu günkü dersimizde arkadaşımızla bir oyun oynuyormuş gibi hayal etmemizi istedi .. oyun şöyle oynanıyordu : arkadaşımız büyük odada küçük bir toplu iğneyi saklayacak .. bizde onu bulmaya çalışıcaz ... öğretmenimiz bu odada minicik o toplu iğeyi nasıl bulucaz , bu minik toplu iğneyi bulmak için bir icat tasarlamamızı istedi .. bende 'DEMİR BULMA ALETİ ' ni tasarladım ve bunu resimle tanıttım ... bys .)

07.10.2009

bu dersimizde öğretmenimiz bizi sırayla yanına çağırıp kendimizi tanıtmamızı istedi .. 1 . dersimiz kendimizi tanıtmakla geçti.. 2. dersimizde ise öğretmenimiz bizlere teknoloji tasarım dersi hakkında bilgiler verdi çok eğlenceli bir derse benziyor ve hayal gücümüzü geliştiricek bir ders .. bys .)

14.10.2009

bu günkü dersimizde öğretmenimiz haftaya olan dersimizde getireceğimiz eşyaları söyledi.. ama kesinlikle bardak , kürdan , pipet getirmememizi istedi.. çünkü bunları görmekten bıkmış ...çoğunlukla öğrenciler hep bu tür eşyalar getiriyormuş ..bende minik renkli taşlar getirmeye karar verdim .. aklımdaki tasarıma göre çok hoş bir görüntü çıkıyor .. inşallah aklımdaki tasarımıyapabilirim .. bys .)

21.10.2009

bu dersimizde malzemelerimizi getirdik.. daha doğrusu ben getirmeyi unuttum çünkü evden aceleyle çıkmıştım.. malzemem olmadığı için malzemme getiren arkadaşlarıma yardım ettim.. haftaya bende malzeme getirip aklımdaki tasarımı yapıcağım ve çok güzel olucağından eminimm .. bys .)

28.10.2009

bu günkü dersimizde malzememi getirdim.. aklımdaki tasarımı yapmak için talha arkadaşım bana yardım etti.. taşlarımı ilk başta 2 şer 2 şer birbirine yapıştırdık.. tabi bunu yapmak baya zamanımızı aldı .. 1. ders bunları yapıştırmakla geçti .. 2. dersimizde yeni şekkiller bulmaya çalıştık.. öğretmenimizde bizlere yardım etti.. çalışmam yarıda kaldı öğretmenim çalışmamla birlikte fotoğrafımı çekti.. inşallah güzel çıkmışımdır .. bys .)

04.11.2009

bu gün dersimiz yoktu .. şiddetli fırtına ve yağmur yüzünden antalyadaki bütün okullar kapandı.. bunun için okula gidemedik ve bu günkü dersimiz boşa gitti .. bys .)

11.11.2009

ilk dersimizde kendim çalışmama devam ettim.. 1. derste çalışmamı tamamen bitirmiş sayılırdım.. 2. ders öğretmenim bitmiş olan tasarımımla bir fotoğrafımı çekti .. sonrada tasarımımı tek olarak çekti.. tasarımım çok hoş duruyordu ..öğretmen fotoğrafımızı çektikten sonra 'DÜZEN KUŞAĞI ' adlı dosyadan bahsetti ve bir kaç öğrencinin dosyasını bizlere örnek gösterdi .. haftaya bizimde düzen kuşağı adlı dosyadan yapmamızı istedi .. bys .)

En son Ass3nuR tarafından Çarş. Kas. 18, 2009 2:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

894 ayşenur gezer
1 sayfadaki 1 sayfası