TEKNOLOJİ TASARIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEKNOLOJİ TASARIM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesTIKLA İZLEKayıt OlGiriş yapİLETİŞİM
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
1594 Cansel SOYLU Vote_lcap1594 Cansel SOYLU Voting_bar1594 Cansel SOYLU Vote_rcap 
çağrı
1594 Cansel SOYLU Vote_lcap1594 Cansel SOYLU Voting_bar1594 Cansel SOYLU Vote_rcap 
havvaozcelix
beza
prof.emreoktay
sebostan07
darklord
03ebru03
TAKM
Evren Uysal
Anahtar-kelime

1594 Cansel SOYLU

2 posters
YazarMesaj
Admin
ADMİN
Admin

rep puanı ver : 257
REP PUANI : 6
sevdiğim hayvan : 1594 Cansel SOYLU 3d-gir10

1594 Cansel SOYLU Empty
MesajKonu: Geri: 1594 Cansel SOYLU   1594 Cansel SOYLU Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 9:29 am

GÜNLÜKLER SAYI OLARAK ÇOK YETERSİZ.
TARİHLER YOK
FOTOĞRAF YOK
ÇİZİM YOK
http://teknolojitasarim.benimforum.org
Loved_baby
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Loved_baby

rep puanı ver : 0
REP PUANI : -13
sevdiğim hayvan : 1594 Cansel SOYLU 9keleb11

1594 Cansel SOYLU Empty
MesajKonu: Geri: 1594 Cansel SOYLU   1594 Cansel SOYLU Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 8:06 pm

2.haftamız öğretmen geçen haftadan sonsuza dek uzayan sonu gelmeyen her yerinden uzayan bir örüntü yapmamızı ve bunun içinde bazemeler getirmemizi söledi....Bunun içinde bizi grup haline ayırarak malzeme getirmemizi sölemişti...Para toplayıp bizim grup adına Talha arkadaşımız slikon tabancası aldı...Ve getirdiğimiz malzemelerle örüntü oluşturacakdık...Vede çok utanç duyuyordum 2. haftamızdı vede eli boşdum... 1594 Cansel SOYLU Icon_redface Baya bi öğretmene durumu Ayşenurla iza eddikden sonra arkadaşlarımızın çalışmalarına yardım ettik..2.derste ise kitap okuduk çalışmalarını yapanlar çalışmalarını yapmalarına devam ettiler ve biz kitap okuyorduk.İlgimizi çekiyordu arada yaptığı çalışmaları öğretmen arada soruyordu getirmeyenler çalışmalarını diye öleyse biz diyorduk bunun içinde 1594 Cansel SOYLU Icon_pale baya bi öğretmenle konuşup gelicek haftaya tamamlayacağız eksiklerimiz dedikten sonra zaten zil çalmıştı.Ve bu haftada öğretmenle son günümüz son dersimiz olmuştu..
Loved_baby
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Loved_baby

rep puanı ver : 0
REP PUANI : -13
sevdiğim hayvan : 1594 Cansel SOYLU 9keleb11

1594 Cansel SOYLU Empty
MesajKonu: 1594 Cansel SOYLU   1594 Cansel SOYLU Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 7:26 pm

Çarşamba Günü:

1. İlk gündü ve hepimiz heyecanlıydık Teknoloji Tasarım odasında oturmuş öğretmenimizi bekliyorduk.Ve kapıdan içeri girdiler iki kişilerdi sınıfın baya dikkatini çekti benimde tabikide .. Teknoloji Tasarım öğretmenlerimizkendini tanıtmakla başladı biz onları tanırken onlarda bizi tanıdı ..Biz adımız soyadımız ve annemizin babamızın yetenekleri hakkında kendimizi anlatttık öğretmenlerimize öğretmenlerimiz bizi anlayarak sorular yöneltti tanışmamız bittikten sonra biraz Teknoloji Tasarım nedir??diye sorulan sorular hakkında anladıklarımızı benimsedik...öğretmenlerimiz Sınıf listemize bakarak bizi ayırdı ve sınıfın bir kısmını diyer Teknoloji Tasarım odasına gidip Özgül öğretmenle diyer derslerini işliyeceklerini sölediler...Biraz olsada arkadaşlarımızdan sadece bu ders ayrıldık diye üzüldük ama değmemiş az olunca bi sınıfta okadar sessiz o kadar aklın alıyorduki konuyu...Neyse işde gittiler öğretmenimiz bize sorular yöneltti birinci sorusu bi kağıdı öle bi biçime sokacaktıkki tek başına ayakda durucakdı ben a4 kağıdını durdurttum ve öğretmen haffiz bir esinti yaptı düşerse kaybedersiniz die soru yöneltirken arkadaşımız Serdar kağıdı kıvırarak öle bi biçime sokduki kendisi ayakda duruyordu ...Öğretmen bir soru daha yöneltti bunun üzerine kitap koysak düşermi sorusu herkes düşer dedi baya düşündükden sonra bazıları düşmez dedi öğretmen baya bi kafamızı karışdırdı yanılcakmıyız diye ama baya yanılmışdım oysaki bi a4 kağıdı zor havada duruyor üzerinde kitap hayal bile edmemişdim ama öğretmen baya bi tartışdıktan sonra bizim kafa karışıklığımızın çözümünü baya kolay rahatlattı...Kağıdı kıvırarak ona zaten destek sağlıyorduk ki onun kitap taşıyamaması asıl mümkün değildi sonunda anlamışdım bir a4 kağıdı ağır bi kitabı yapdığımız kıvrımlarla destek aldığı için taşıyabilmesiydi....2.dersimizde ise kitap okuduk ...Dersimizin aralarında ise öğretmene teknoloji tasarımla ilgili sorular yönlettik ve ölece teknoloji tasarım dersi o haftada son bulmuşdu...

En son Loved_baby tarafından Çarş. Kas. 11, 2009 8:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

1594 Cansel SOYLU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 320 SAMET SOYLU